Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 154

Temat: VITOOCARS Częstochowa UWAGA!

  1. #31
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    czyli wyglada na to za auto w oryginale a przy klamce na drzwiach jest troche szpachli?

    to sie popisali inspekcja, pffft.

    Tym bardziej twierdze ze ktos sie zblaznil.

  2. #32
    Sucre540
    Gość

    Domyślnie

    Gdzie szpachla?? Nie ma grama szpachli. Najgorsze jest to ze jeden z tych "znafcow" jest moderatorem na forum OCP, tak to wlasnie jest z forami, jeden napisze co mu slina na jezyk przyniesie a drugi sie musi tlumaczyc. Z trolami internetowyni sie nie wygra. Na forum octavii tez sie zalogowalem i tam rowniez wrzuce zdjecia.

  3. #33
    Sucre540
    Gość

    Domyślnie

    Mierzylem dzis samochod jeszcze raz i tak jak pisze. Jezeli gdziekolwiek byla by jakas szpachla to obok szpachli musialo byc podmalowane albo wycieniowane. Na calym samochodzie jest max. 130/140 mikronow wiec pytam gdzie ta szpachla.

  4. #34
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Tam gdzie jest to 500 może być odrobina szpachli ale patrząc na całość wygląda na to, że to punktowa naprawa takiej drugiej rysy "do podkładu" i nie ma o co się awanturować.

    Tak czy inaczej już wiemy, że nie sprzedajesz przystanku/śmietnika. Wrzuć najlepiej na te fora ten sam materiał co u nas i ci co mają trochę pojęcia będą umieli ocenić.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  5. #35
    Starszy użytkownik Avatar DRED
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    314
    Podziękowano Thanks Given 
    84
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Panowie na foto nr 6 moim zdaniem nie ma 500 tylko 90.8 więc no szpachla. Sucre możesz to potwierdzić bo ja tak przynajmniej widzę.
    może ford g...wort ale jedzie sie jak lord

  6. #36
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    To nie 500 ani 933 - to 50,0 i 93,3 - popatrzcie dobrze.
    To miernik z przecinkiem!

    Jak dla mnie auto w oryginale.

    Miałeś jeszcze zrobić zdjęcia bagażnika i jakbyś mógł (i chciał oczywiście) zdjęcia śrub błotników, maski i tylnej klapy

  7. #37
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Ściągnąłem, obróciłem i powiększyłem fotkę nr 6 - faktycznie to wartość poniżej 100, teraz zauważyłem że poniżej setki zapala się ten przecinek i widnieje tylko przy takich wartościach.

    Tym sposobem koryguję, bo już nie mogę edytować swoich przypuszczeń o punktowej naprawie, którą napisałem parę minut temu, ale ogólnie wypowiedź i tak mam nadzieję nie była krzywdząca
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  8. #38
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    Fakt jest przecinek to 90,8

  9. #39
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Niezla historia, moim zdaniem stwierdzenie "...dzieki pozyczonemu miernikowi...." mówi wszystko o ich profi podejsciu

    Miernik Sucre pokazuje poniżej 100 wartści po przecinku i jak dla mnie auto nie malowane, do pełni szczescia i udowodnienia tym jelenią można zrobić zdjecia śrub
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 18-04-14 o 20:42

  10. #40
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    A to sory bo tam sie jakos dziwnie swiatlo odbija i slabo to u mnie na sraptopie widac

    No to cale w oryginale, gdzie to 300 ?

  11. #41
    Starszy użytkownik Avatar elpolacco
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    125
    Podziękowano Thanks Given 
    11
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sucre540 Zobacz post
    Komentować nie mam zamiaru, jutro zrobię zdjęcia błotniku o którym mowa że niby wstawiany oraz zdjęcia z miernikiem lakieru.
    Edit. albo skomentuje, auto nie poodkurzane bo oglądali świeżo po tym jak autem wróciłem do kraju. Co do silnika lubiącego olej to dziwne bo zrobiłem tym autem ponad 1200km i nawet grama nie wziął. Co do nie działającego podgrzewania lusterka to nie wiem- nie sprawdzałem ale ciekawi mnie czy na dotyk idzie to wyczuć. O tej ćwiartce to nawet nie wiem co napisać, mamy drugą octavię w hatchbacku na placu i tam wygląda to identycznie. Tak jak napisałem , jutro biorę lustrzankę, miernik lakieru i porobię zdjęcia podczas pomiarów i tej niby wstawianej ćwiartki.
    Sucre, moim celem nie było popsucie dobrego imienia Twojej firmy, a jedynie znalezienie obiektywnej opinii na podstawie dwóch źródeł informacji z sieci. Jedne w w tym przypadku pozytywne, a w drugim negatywne.

    Jak dla mnie zdjęcia są wystarczające i nie doszukuję się faktu rozkalibrowania miernika o czym ktoś pisał na OCP Dobrze byłoby jednak, abyś wrzucił zdjęcie od środka z tym niby spawem o którym użytkownik OCP pisał na forum, aby pozbawić Cię jakichkolwiek pomówień.

    Rysa do gołej blachy to faktycznie dramat

    Z chęcią bym podjechał obejrzeć na żywo samochód, pogadać i wystawić obiektywną opinię na ten temat ponieważ co drugą sobotę jestem w Czewie na uczelni, ale ja też jestem "handlarzem" znanym na OCP ponieważ byłem i czasami nadal jestem w posiadaniu jakiego samochodu na handel. Nie jest to moim źródłem utrzymania, a jedynie dodatkowy źródłem dochodu ponieważ normalnie pracuję w pracy po 8-12h, a handel samochodami traktuję jako hobby W tym przypadku kilku "fachowców" co znają zagrywki handlarzy mogliby nas znowu pomówić o przekupstwo

    Cytat Napisał Sucre540 Zobacz post
    Gdzie szpachla?? Nie ma grama szpachli. Najgorsze jest to ze jeden z tych "znafcow" jest moderatorem na forum OCP, tak to wlasnie jest z forami, jeden napisze co mu slina na jezyk przyniesie a drugi sie musi tlumaczyc. Z trolami internetowyni sie nie wygra. Na forum octavii tez sie zalogowalem i tam rowniez wrzuce zdjecia.
    Niestety, ale na OCP każdy handlarz jest nieuczciwy i tego nie zmienisz. Szkoda tylko, że w cały temacie nie wypowiedział się w ramach kontr odpowiedzi sam oglądający samochód.
    Ostatnio edytowane przez elpolacco ; 23-04-14 o 18:01

  12. #42
    Siomek
    Gość

    Domyślnie

    Witam Panowie, interesuje mnie auto z oferty tego sprzedawcy, czy "historia" miała gdzieś dalszy ciag?
    czy opinie o tym handlarzu dalej są pozytywne ?
    Pozdrawiam

  13. #43
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Nie kojarzę, żeby na forum działo się coś więcej niż w tym temacie. Człowiek parę postów do tyłu wrzucił fotki, wyszło że auto w oryginale z normalnymi śladami eksploatacji i jak widać skończyło się bicie piany.

    Jakbyś jechał obejrzeć coś to napisz jak było
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  14. #44
    Sucre540
    Gość

    Domyślnie

    Napisz jakie auto Cię interesuje z mojej oferty. Jakiś czas temu ( koniec września) ktoś wrzucił do inspekcji moje Audi A3 1,6 z przebiegiem coś koło 110000km. Klient przyjechał, zabrał do ASO, to co mówiłem się potwierdziło i auto kupił. Niedługo powinna być opinia w tym temacie. Generalnie trochę aut już "poszło" przez bezwypadkowe ale opinii nie ma, a szkoda.

  15. #45
    Siomek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sucre540 Zobacz post
    Napisz jakie auto Cię interesuje z mojej oferty. Jakiś czas temu ( koniec września) ktoś wrzucił do inspekcji moje Audi A3 1,6 z przebiegiem coś koło 110000km. Klient przyjechał, zabrał do ASO, to co mówiłem się potwierdziło i auto kupił. Niedługo powinna być opinia w tym temacie. Generalnie trochę aut już "poszło" przez bezwypadkowe ale opinii nie ma, a szkoda.
    ...szkoda, to prawda.
    interesuje mnie wieksze auto typu 407 kombi, C5 kombi, C4 Picasso, C-max i S-max
    z tego chyba masz C4 Picasso...

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •