Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Belgia-szwajcaria

  1. #1
    maciej1212
    Gość

    Domyślnie Belgia-szwajcaria

    Witam szacowne grono.
    Czy ktoś z użytkowników forum ma możliwość sprawdzenia aut w Belgi lub w Szwajcarii oczywiście odpłatnie.
    I ewentualnie sprowadzenia go do kraju..pozdrawiam

  2. #2
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    tradelux ma chyba takie możliwości, a kolega money to w ogóle chyba szwajcarem jest
    napisz do nich to się dowiesz...

  3. #3
    money
    Gość

    Domyślnie

    Co się mnie czepiasz Nie sprowadzam aut,ale chetnie pomoge jak już autor tematu nie będzie miał wyjścia.
    Boje się tylko,że jak klient zobaczy ceny aut w Szwajcarii doliczy koszty podróży cło itd, to raczej zbladnie z wrażenia,ale autka nie moge powiedzieć bo są bardzo ładne...
    Ostatnio edytowane przez money ; 18-01-11 o 01:21

  4. #4
    maciej1212
    Gość

    Domyślnie

    Money sprawdzałem parę rzeczy samolotem do Szwajcarii gdy kupujesz bilet z wyprzedzeniem dwóch miesięcy do 150 zł polskich..
    Koszty cło ..podatek itp na samochód Europejski tak samo jak byś ściągał z krajów unii.Ceny widziałem ale auta nie kręcone i zadbane.
    Wole np taką lancie libre 1,9 jtd z przebiegiem pod 300tyś z Szwajcarii niż w Polsce skręconym przebiegiem 180tyś ..pozdrawiam

  5. #5
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    hehe ale jak Ty to sobie wyobrażasz? "Proszę o sprowadzenie na 16 VII bo wtedy mam samolot?" Ogólnie to ktoś ma go sprowadzić czy sam będziesz leciał?

    http://bez-wypadkowe.net/showthread....-ze-Szwajcarii
    tu jest rozpisany dość dobrze temat aut z CH.Tanio nie jest. Przy szukaniu swojej brałem pod uwagę Szwajcarię ale ogólnie opcja niemiecka wyszła mi około 2000 zł taniej.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  6. #6
    money
    Gość

    Domyślnie

    Maciej,jak bedziesz chciał to mogę Ci pomóc. Ale z tym samolotem.... hmm.. podpisuje się pod słowami @takietam. Auta są naprawdę ładne,ale bardzo drogie już na wyjściu. Z tego co wiem,ale nie jestem pewny opłaty są takie same jak przy imporcie z krajów UE + 10% cła od wartości.

  7. #7
    maciej1212
    Gość

    Domyślnie

    Chyba są możliwości wpłacenia za auto pełnej gotówki i odebranie jego z placu w ciągu kilkudziesięciu dni.
    Panowie powiem szczerze szukam lanci lybry dla córki 1,9 jtd do szesnastu tysięcy na gotowo.
    Money i Takietam dzięki za rady...pozdrawiam

  8. #8
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Może szukaj na stronie klubu Lancii?
    forum.lanciapolska.org

    np tu jakiś klubowicz sprzedaje. Realny przebieg może być większy niż 270 ale z opisu wygląda na zadbaną.
    http://otomoto.pl/lancia-lybra-z-rak...C17013306.html
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  9. #9
    maciej1212
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki takietam fajne autko ale bardzo zależy nam na kombi...będziemy obserwować na stronach klubu lanci.Chociaż myslę,że co lepsze to puszczają miedzy sobą..pozdrawiam..

  10. #10
    davcio_ukf
    Gość

    Domyślnie

    Czy kolega mieszkający w Szwajcarji ma możliwość obejrzenia tam auta i negocjacji ceny?
    Ponieważ nigdzie nie widać auta takiego jakbym chciał ;/ oczywiście inspekcja płatna może być

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •