Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 39

Temat: Bez-wypadkowe net w Superwizjerze

  1. #16
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    A mi się podobało Wiedząc od drugiej strony jak robienie tego materiału przebiegało jestem więcej niż zadowolony.
    Oczywiście wszystko co piszecie wyżej to prawda, ale trzeba mieć na uwadze, że taki program to cała masa wyborów, kompromisów i najzwyczajniej ograniczeń czasowych.
    Ogólnie dla nas siedzących tu ładnych parę lat nie było nic nowego, ale wczuwając się w osobę, która dopiero poznaje nasz rynek moto program był pomocny. Wchodzą do obiegu coraz to nowe roczniki i takie przypomnienie od czasu do czasu na pewno nie zaszkodzi.

    Kilka komentarzy z facebooka

    Oglądam i jestem w szoku
    8 godz. temu Lubię to!

    Aż nie chce sie wierzyć...
    8 godz. temu Lubię to!

    człowiek nawet nie wie że taka stronka jest dobra robota
    8 godz. temu Lubię to!
    Nie było taniego szukania sensacji jak w Expresie. Koleżka z motorentgena rzeczywiście trochę za bardzo wczuł się w rolę, ale chociaż roztłumaczył, że więcej mikro na mierniku lakieru wcale nie oznacza lepiej.
    Spisek dealerów - powiem tak, KAŻDY program pokazujący jak naprawdę wygląda rynek używek w Polsce to dla nich woda na młyn, nie ma inaczej. Lobby jest silne i na pewno sprawnie działa, jednak na sporo wyższym poziomie.
    Podsumowując - dobre zasygnalizowanie problemów, fajna promocja forum. Tyle.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 26-03-14 o 09:19
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  2. #17
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał unfaller Zobacz post
    Smutne że w obliczu ewidentnego wałka miły Pan przegrał sprawę z cwaniakiem. Co nadal śmierdzi mi reportażem na zamówienie sprzedawców nowych aut, na zasadzie "nawet jak Cię zrobią to Ty im nic nie zrobisz".
    Zacytuje klasyke "Panie nowe to tylko w salonie"

    Ja co prawda nie ogladalem bo mnie babiszcze na kolacje i do kina na muppety wyciagnelo, ale czesto gesto slyszalem wlasnie ten tekst powyzej w komisach

    To tak jak z ahmedami, bezpieczniej przyjac ze kazdy z nich to swir z tasakiem ktory uwali Ci leb.

    Albo z prostytutkami, ze kazda ma syfa.

    Prawda jest taka unfaller, ze jestes w bardzo malej mniejszosci jesli chodzi o handlowanie samochodami, cala reszta kombinuje jak statystycznego Janusza wydymac na kase.

  3. #18
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja nie dotrwałem nudny mecz mnie wykończył, i dopiero tera "paczał ja" no w sumie jak Tomasz piszę szału nie było, natomiast fajnie żyć w nieświadomości, Kris mi się wydawał zupełnie innym typem

  4. #19
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    hehe no widzisz przyjedziesz w tym roku to poznasz więcej mord

  5. #20
    piotrwit
    Gość

    Domyślnie

    Witam,

    Miałem przyjemność obejrzeć wczorajszy program. Dobrze zrobiony materiał. Szkoda tylko że sytuacja na rynku jest taka jaką ją opisujecie, szczególnie w momencie gdy szukam "lepszego" auta niż moja wysłużona Honda Civic 98
    No nic to, pozostaje uzbroić się w cierpliwość, przeczytać pół forum i prosić o wstępną weryfikację ofert w odpowiednim dziale .... może to pomoże w nie wpakowaniu się na poważną minę. Małe miny to pewnie norma i takie jest ryzyko używanego auta ...

    Ostatni kadr z materiału spowodował we mnie jak i pewnie u reszty oglądających ten sam wniosek ... prawo stoi zawsze po niewłaściwej stronie ...

  6. #21
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Piotr,
    Po prostu poczytaj forum. Pytaj wrzucaj do oceny (ale nie "okazje", "perełki" i "igiełki") to czym jesteś zainteresowany a ludzie tutaj Ci pomogą.

  7. #22
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał unfaller Zobacz post
    Smutne że w obliczu ewidentnego wałka miły Pan przegrał sprawę z cwaniakiem.
    To była tylko sprawa karna o ******wo, a nie sprawa cywilna o zwrot/naprawę, bo to akurat do wygrania.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  8. #23

  9. #24
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Ciągle brakuje w tego typu programach uświadamiania potencjalnych kupujących nie znających rynku jakie są ceny aut w normalnym stanie na zachodzie, bo przeważnie większość podpiera się śmieciowymi ogłoszeniami z naszych portali i mówią że jakieś tam auto to można za tyle i tyle już kupić bo na allegro są takie ceny. Nie mówią także żeby sprawdzać stan techniczny i a nie tylko zwracać uwagę na mały przebieg, odpicowane fotki i opis, że malowane drugi raz elementy nie gryzą. Co z tego że astra w programie miała odstający zderzak, fusion zmatowiałe lampy a fiesta trochę szpachli na tylnej klapie jak nie wiadomo jaki był ogólny stan tych aut.

  10. #25
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Obejrzałem teraz, bo TV nie posiadam od ponad 2 lat. Fajnie, że taki program powstał.
    Program nie opisał całości problemu, pisał o tym jacenty84. Ale rozumiem, że nie da się wszystkiego zawrzeć w 30 minutach. Tym bardziej, że dziennikarze specjalistami ds. motoryzacji nie są.
    Nie zgodzę się z tym, że szpachla wpływa na bezpieczeństwo, bo to bzdura do entej- poszpachlowane drzwi zachowają się w razie kolizji identycznie jak fabrycznie nowe (wiele drobnych uszkodzeń parkingowych naprawia się często właśnie za pomocą szpachli, gdyż nie zachodzi konieczność wymiany elementu, a uszkodzenie nie jest rozległe).
    Specjalista motoraportera to typ człowieka, którego jako handlarz nie znoszę ("coś-tu-było-robione", dyskusja nie ma sensu i tak ma Cię za zł.o.dzieja. "coś-tu-było-robione" wpada z reguły bez zapowiedzi, ewentualnie dzwoni 15 minut przed przyjazdem i pierwsze co zrobi to przykładanie miernika do wszystkiego co metalowe w aucie, oczywiście- "c-t-b-r" nie zapyta przez telefon o takie ******ły, bo i po co. Nie interesuje go też dlaczego? Rzecz jasna, zapyta. Ale i tak nie uwierzy. W końcu ma do czynienia ze "z.ł.odzi.ejem" Takie osoby tworzą atmosferę psychozy wokół tematu zakupu samochodu, więcej można ugrać spokojem i zrozumieniem. A szczerość sprzedawcy warto przetestować wcześniej- porównanie odpowiedzi na zadane pytania ze stanem rzeczywistym jest najlepszym wykładnikiem uczciwości handlarza... Heh, szkoda, że w moim przypadku do tego porównania rzadko dochodzi- w końcu nie ma co jechać do handlarzyny z autem, które ma malowane 4 elementy, jak jest Punto Evo, które miły Pan przywiózł od szefa córki taniej. I "nic-nie-było-robione"

  11. #26
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Wczoraj o 23.30 na TTV była powtórka tego Superwizjera, jeszcze raz to samo poszło w eter BTW - mamy w ciągu ostatnich dwóch dni wysyp powitań i nowych userów
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  12. #27
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    nowi też się witają nawzajem i jest milo
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 27-03-14 o 16:02

  13. #28
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Lukas - ja też nie pytam wcześniej co było robione, bo wolę sam pomierzyć, podotykać.
    Jak handlarze mówią, że coś było robione to w 50% przypadków jest to ******łka, która ma na celu oderwanie mnie od pomiarów całosci auta.
    Bo to, że zderzak był odstający - cóż, może gdzieś kobita w słupek przywaliła i z zaczepów wypadł - pomierzyć trzeba.
    Nie raz miałem akcję taką, że mierze przód auta, a handlarz woła i wręcz ciągnie na siłę do tyłu i pokazuje, że tylko klapa była lakierowana, podłoga nie ruszana i wyciąga, wyrywa wszystko z bagażnika by pokazać, że faktycznie tył auta nie ruszany.
    Ja po chwilowym kminieniu idę dalej mierzyć do przodu, potem boki auta i już wiem, że akurat tył to NAJMNIEJSZY problem

  14. #29
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Inaczej sobie Ciebie wyobrażałem
    a nie to p. Tomasza

  15. #30
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Tłumacz się

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •