Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Będzie Pan zadowolony

  1. #1
    norweski
    Gość

    Domyślnie Będzie Pan zadowolony

    http://player.pl/programy-online/bed...E01,27645.html

    Strach oddać auto do mechanika. Jak nie potrafi się samemu ogarnąć czegoś przy aucie albo nie ma się kogoś zaufanego do naprawy to bida.

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Oglądałem oba odcinki i mam następujące refleksje:
    1. Preparowane usterki zwłaszcza w pierwszym odcinku były trochę przekombinowane (opaska pod ręcznym) - kto tak robi?
    2. Popatrz na niektóre warsztaty, do kilku z testowanych miejsc bym nie oddał auta za sam wygląd, mam na to jedno określenie i zarazem alergię - papranie/papraki.
    3. W drugim odcinku nie zauważyłem żeby dziewczyna wspominała o piszczeniu podczas rozruchu, ogólnie to jej tłumaczenie w obu jest bardzo rozmyte, ot "coś się dzieje".

    Nie zmienia to faktu, że część z warsztatów działała na zasadzie "zgolić leszcza".
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Bull_Byk
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    478
    Podziękowano Thanks Given 
    148
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Obejrzalem tylko ten 1 podlinkowany filmik - moje refleksje?

    Chyba kogos popieprzylo?!?! 2 razy wymieniac alternator i 2 razy zepsuty i 2 razy placic? jest cos takiego jak gwarancja za naprawe, w zyciu bym nie zaplacil 2 raz za wymiane alternatora - panowie dali mi niesprawny i juz!!

    A swoja droga, czy Ci "miechanicy" podlaczyli chociaz na minute komputer by sprawdzic jakie bledy wyskakuja? - tu akurat moze byc nierzetelnosc dziennikarzy bo nie pokazali tego.

  4. #4
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    282
    Podziękowano Thanks Given 
    43
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakoob Zobacz post
    2. Popatrz na niektóre warsztaty, do kilku z testowanych miejsc bym nie oddał auta za sam wygląd, mam na to jedno określenie i zarazem alergię - papranie/papraki.
    Również zwracam uwagę na wygląd warsztatu, ale nie jest to wyznacznik. Znam warsztat, który o ile dobrze pamiętam ma 9 stanowisk, podnośniki, narzędzia, cały sprzęt wszystko estetyczne, ładne, ale co z tego wiedza mechaników na poziomie poloneza 1.6 GLE, straszni naciągacze, chcą wymieniać dobre części, a ceny większe niż w ASO.

  5. #5
    Użytkownik Avatar jogiwrc
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Skąd
    BOLESŁAWIEC
    Postów
    88
    Podziękowano Thanks Given 
    16
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakoob Zobacz post
    Oglądałem oba odcinki i mam następujące refleksje:
    1. Preparowane usterki zwłaszcza w pierwszym odcinku były trochę przekombinowane (opaska pod ręcznym) - kto tak robi?
    Zgadzam się z przedmówcą. W drugim odcinku zamieniono przewody podciśnieniowe w TDI-ku... Stawiam dobrą "łychę" temu kto odnajdzie taką usterkę. (patrząc z perspektywy mechanika do którego przyjeżdża pani, która sobie pomyka autkiem a nagle soś się zepsuło)

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar Bull_Byk
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    478
    Podziękowano Thanks Given 
    148
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Z drugiej strony taki mechanik musi brac pod uwagę również to, że "magiczny" poprzedni mechanik cos tam skopal, zrobil poprawil stad i opaska moze sie pojawic.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •