Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Kolejne CCC...

  1. #1
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie Kolejne CCC...

    Taką informację znalazłem przeglądając (ł)onet...
    wiadomosci.onet.pl/slask/gazeta-wyborcza-przekreceni-na-niemieckim-zlomie/tmkg5
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 29-01-14 o 08:42

  2. #2
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    To że takie auta trafiły do nas jest także winą naszego wspaniałego państwa,które zarejestrowało je na podstawie fałszywych papierów,no ale teraz tylko przysłowiowy Kowalski który kupił takie auto ma duże problemy.

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie








    Wiadomości Śląsk Niemcy

    wczoraj 06:23
    "Gazeta Wyborcza": przekręceni na niemieckim złomie
    Setki aut, które miały być zezłomowane, aby rozruszać niemiecki przemysł, nielegalnie wwieziono do Polski. Ludzie, którzy je kupili, mają teraz spore problemy – alarmuje "Gazeta Wyborcza".




    Gliwicka prokuratura ustaliła, że właściciel komisu w Raciborzu na podstawie sfałszowanych dokumentów sprowadził do Polski kilkaset samochodów.
    To były wozy, które Niemcy złomowali, kupując nowe. Dostawali wtedy po 2,5 tysiąca euro, ale pod jednym warunkiem: stare auto nie może być już ponownie zarejestrowane.
    Auta zamiast na złom przyjechały do Polski. Wszystkie ze sfałszowanymi dowodami rejestracyjnymi i kartami pojazdu. Wspomniany wcześniej właściciel komisu sprzedał auta na pniu.
    Teraz klienci komisu mają problemy, bo wydziały komunikacji wyrejestrowują im pojazdy. Sprawą zajęło się Stowarzyszenie Pomocy Ofiarom Przestępstw.
    (JS)



    Źródło: PAP

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Zapewne sprzedane auta miały jedną cechę wspólną - ATRAKCYJNIE NISKA CENĘ w porównaniu do innych w tym czasie oferowanych co przyciągnęło potencjalnych kupców jak muchy do gówna.
    Bo klienta nie interesuje źródło pochodzenia tylko cena ! ( ta "okazyjna" oczywiście) a kieruje nim ( klientem) od lat nieodzowna chęć posiadania bez "przepłacania"

    Jestem przekonany, że to tylko wierzchołek w/w artykule syfu
    Teraz wyobraźcie sobie ile tego szajsu krąży ......kiedyś pisałem ( min.od 6ciu lat) ,że 80% ofert w POmrocznej to zwykła ściema ....dziś już bym nie był takim optymistą biorąc pod uwagę wszelkie możliwe kręty na których bazują "zaradni handlarze"
    Naprawdę ciężki i nie łatwy rynek ...a przykłady macie codziennie choćby z tego co wrzucane jest do oceny .

    W sumie wolny rynek .... wolny wybór .
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 28-01-14 o 17:32
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    288
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    heh czytając to przypomniało mi się, jak dwa dni temu przeczytałem artykuł (w wersji papierowej, niestety linka nie podam) dotyczący okazji na rynku samochodów używanych. I ostatni akapit dosłownie mnie rozwalił. Postaram się go streścić.
    Otóż rzeczniczka otomoto opowiadała jak to kiedyś otrzymali od pewnego pana telefoniczne zgłoszenie o domniemanym ******wie, ponieważ znalazł auto, które jest zbyt tanie w porównaniu do pozostałych. Pani z otomoto powiedziała mu, że przyjrzy się ogłoszeniu i jeśli to prawda to je usunie z serwisu. I tu jest zwrot akcji. Dzwoniący pan jak uderzony piorunem uświadomił sobie, że tak naprawdę do podsunął niesamowitą okazję komuś obcemu i ta panienka usunie przedmiotowe ogłoszenie i sama zaraz kupi auto w okazyjnej cenie. Musiały rozmawiać z nim inne osoby i wytłumaczyć temu panu, że nikt nie zwinął mu właśnie sprzed nosa okazji, tylko po prostu zostanie osunięte podejrzane ogłoszenie.
    Nawet nie wiadomo jak to skomentować...

    Nie panimaju dlaczego słowo "o.s.z.u.s.t.w.o" zostało wygwiazdkowane

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •