Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Mazurek Autoimport - polecam

  1. #16
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    A ja uważam, że powinny się zmienić zasady dodawania w tym dziale tematów. Po 1 formularz, po 2 weryfikacja - bez dowodów (jakichkolwiek wiarygodnych) -> wyjazd!!

    Co z tego, że ktoś chce "pomóc", jak w praktyce handlarze sami sobie robią reklamę (czy aby na pewno?!). Dział jest przydatny, ale forma mogła by ewoluować.

    PS. mam na FF anonymoX - chce ktoś dobrego słowa o sobie

  2. #17
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrebar Zobacz post
    W sumie mamy kogos z Olsztyna ...jaki problem aby to zweryfikował
    Jestem za pełną weryfikacją, a będzie to możliwe dopiero po sprawdzeniu całej procedury zakupu. Po weekendzie będzie uruchomione specjalne konto do wpłat na tą okazję.

    A na poważnie. Zmieniliśmy trochę zasady działu. Dodawanie czegokolwiek w polecam/nie polecam wymaga co najmniej 5 postów. Mam nadzieję, że speców od marketingu to chociaż trochę utemperuje.Jeżeli Gałecki napisze chociaż cenę tej bumiery temat bym zostawił i poczekał czy jakieś zagubione dusze z Internetu przyciągnie. Myślący kupujący po 1 poście 1 postowca na pewno nie poleci do nich z kasą.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #18
    vlad
    Gość

    Domyślnie

    Dowody dowodami - pochwała powinna być czymś poparta, ale mam wrażenie, że tu można polecać tylko forumowych importerów.
    Jeśli tak, to OK, ale napiszmy to wyraźnie w regulaminie i nie będzie niejasności.

    Pozdrawiam

  4. #19
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Masz mylne wrażenie.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #20
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał sardzent Zobacz post
    @Tytan ... boczek na grilla polec dobry był
    Tak jest POLECAM!

  6. #21
    mkmal
    Gość

    Domyślnie

    Ale ja też zgadzam się z @vlad - jeżeli jednopostowiec napisze pochwałę odnośnie dajmy na to Tradeluxa to od niego nikt nie wymaga podania ceny czy zdjęć. A ja także chętnie dowiedziałbym się ile kosztuje dobre i pewne auto sprowadzone przez kogoś z forum (dla porównania z masówką z internetu). Bo, że usługa takiego importera będzie wykonana pewnie i dobrze to mam jasność. Więc trochę rozumiem takie uwagi jak powyżej. I żeby nie było - w tym przypadku laurka na samym początku tematu aż bije po oczach więc rozumiem waszą podejrzliwość. Ale niech będzie "po równo".

  7. #22
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Ale zaraz zaraz, jesli ktos poleca forumowego importera to potwierdza tylko nasze zdanie na temat uczciwego (albo nie) kolegi. Wiec dowody (jak w sadzie) domniemanej niewinnosci sa nie potrzebne. Jesli ktos o 0 postach poleca rownie nieznanego czlowieka "z nikad" to juz przydalo by sie cos na potwierdzenie, ze to nie autoreklama (a moze autoironia) pochwalanego. Czy tego samego nie wymagamy przy "nie polecam"?

  8. #23
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Obecnie nie sprowadzam praktycznie nic na zamowienie, a wiekszosc laduje w ogloszeniach (oprocz Zafir i Mazd), ktore sa jeszcze sprzedawane dla forumowiczow, wiec ceny mozna sobie zobaczyc jakie sa
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  9. #24
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    nie każdy chce podawać cenę zakupu , nr VIN z różnych względów, nie tylko podatkowych , co do reszty , fotki, przebieg, opis stanu auta, wyjazdu to normalna sprawa.
    Może nie mam racji ale nie naciskałbym na cenę i VIN
    Pozdrawiam

  10. #25
    elwis272
    Gość

    Domyślnie

    polecam.

  11. #26
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Ja myślę, że te pochwały mogą być wykonywane na zlecenie przez firmy od marketingu szeptanego.

    Ostatnio znajomy mi opowiadał, jak dostawał takie oferty, za pieniądze napiszą ileś tam pochwalnych komentarzy na forach i innych serwisach związanych z jego działalnością.

  12. #27
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    patrząc na ich stronę to ceny mają normalne, podają netto i brutto, auta też wyglądają nieźle, więc może opinia jednak jest prawdziwa ....
    Pozdrawiam

  13. #28
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Zamosc/Lublin
    Postów
    408
    Podziękowano Thanks Given 
    55
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Oferta i ceny chyba w miarę normalne?

    Cytat Napisał Maryush Zobacz post
    Ja myślę, że te pochwały mogą być wykonywane na zlecenie przez firmy od marketingu szeptanego.

    Ostatnio znajomy mi opowiadał, jak dostawał takie oferty, za pieniądze napiszą ileś tam pochwalnych komentarzy na forach i innych serwisach związanych z jego działalnością.
    A ja, jako człowiek, który w SEO i marketingu internetowym (głównie szeptanka) siedze już kilka lat powiem Ci, że dobra firma napewno zrobiłaby to znacznie profesjonalniej niż autor wątku taki mały offtop.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •