Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: BMW E46 2,0 2002 - Olsztyn

  1. #16
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzechu90 Zobacz post
    Kolego, szukam auta, które jest w zasiegu moich funduszy, także takie biadolenie w niczym mi nie pomoże...
    Ale kolego - ja nie biadole.
    Ja Ci staram się pomóc. Ok?
    Jak zobaczysz Civica UFO w tej cenie to bedziesz się zastanawiać co jest nie tak czy polecisz jak napaleniec?
    Proszę Cię jeszcze raz - włacz myślenie.
    Jeśli piszemy Ci, że za takie auto w Niemczech trzeba dać 30% więcej kasy to nie piszemy to po to po by Cię zdenerwować, ok?
    Ta beta jest za TANIA, nie ma opcji kupić TAKIEGO auta w TAKIEJ cenie w Niemczech. Oczywiście piszemy o sprawnym, dobrym mechanicznie aucie. Takie obiecuje handlarzyna.

  2. #17
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Postów
    340
    Podziękowano Thanks Given 
    6
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Wystarczy nie wierzyć w obietnice handlarzy. Już takie głupie tytuły ogłoszeń dają do myślenia.

  3. #18
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Jak nie masz daleko to zawsze można dla sportu obejrzeć. Jak to wyciągnął gdzieś za 3800E to nie musi być największy ulep. Jak nie masz zbyt wygórowanych wymagań to może i się nada. Problem tylko, że na pewno jedyna opcja kupna to umowa na Niemca, co od razu powinno przekreślać to auto.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  4. #19
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    288
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzechu90 Zobacz post
    Kolego, szukam auta, które jest w zasiegu moich funduszy, także takie biadolenie w niczym mi nie pomoże...

    Zapewne jest tak jak mówisz kolego... Nie miałbym co robic tylko bzduram się zajmować.
    W tamtym tygodniu sprzedałem civic'a i szukam czegoś nowego, bo nie mam czym jezdzić, także może jakieś konkrety... Pomoże ktoś, bo widze, że koledzy tylko starają się zdenerwować człowieka.
    grzchu90 przeważnie staję po drugiej stronie barykady, no ale przesadzasz chłopie. Właśnie wszyscy starają się Tobie pomóc, abyś nie kupił jakiegoś ulepa. Masz przedstawiane dowody, pierwszy, że koleś tak naprawdę handluje autami, więc kłamał mówiąc o tej pracy i powrocie na nowy kontrakt. Druga sprawa to wskazywanie, że takie bmw w niemczech są po prostu droższe i nie da się kupić dobrego takiego bmw w takiej cenie.

    Wracając do sedna to rzeczywiście szukaj auta, na jakie cię stać, a nie próbuj na siłę za pieniądze jakimi dysponujesz, kupić konkretnego modelu. Też chciałbym V70 T5, no ale jeżdżę corollą 1.4 i sobie chwalę. takie życie

  5. #20
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Skoro sprowadzona z DE to należy porównać co tam jest w tym roczniku i M-Pakiecie oferowane ..... na cuda nie ma co liczyć - tablicami też nie ma co się sugerować tylko poprosić o info od kiedy wymeldowana w DE ( te tablice jeszcze mają znaczek z przodu - ten nad Landem który jest od dobrych kilku lat nienaklejany )
    http://suchen.mobile.de/auto/bmw-318...mbitCountry=DE

    pewnie Cię to powyżej nie zainteresuje .... ważne ,że tu w POmrocznej spełniają się marzenia - i to tanim kosztem
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •