Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Ogólnopolska sieæ ekspertów samochodowych - ma to szanse ?

  1. #16
    martos
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ kupiec71 Zobacz post
    znalazlem auto, Motoraporter wyslal "experta", raport nie wykazal ZADNYCH nieprawidlowosci, tydzien po uzytkowaniu (drogiego) auta sypnelo alarmami z komputera, lakiernik wskazal prawie WSZYSTKIE elementy lakierowane, auto totalnie powypadkowe uderzone z kilku stron... Uwaga: Motoraporter twierdzi, ze nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci - zwrocili tylko pieniedze za sam raport.... "gratulacje" za postawe firmy, ale nie moge polecic nikomu takiej formy sprawdzenia auta... wszystko mam udokumentowane
    @kupiec71
    Tu Marcin z Motoraportera
    to ju¿ trzeci w±tek odno¶nie tej sytuacji jaki rozpocz±³e¶, mam nadziejê ¿e znalaz³em wszystkie.
    Rozumiem Twoje roz¿alenie i ¿a³ujê ¿e co¶ takiego siê wydarzy³o. Tu moja odpowied¼ odno¶nie tej sprawy.
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....ter#post114124

    Przecie¿ nie zostawimy Ciê bez pomocy, tylko pozwól sobie pomóc.

  2. #17
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ja proszê o wstrzymanie siê od komentowania sytuacji do czasu wyjasnienia.
    Mam nadziejê Marcin, ¿e po akcji wyci±gniecie wnioski i zamie¶cicie wyja¶nienie oraz znajdziecie rozwi±zanie które zadowoli kupiec71
    A na razie powodzenia tylko ¿yczê

  3. #18
    kupiec71
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    zgodnie z zaleceniem moderatora nie bede roztrzasal tu watku rozleglych uszkodzen w aucie oraz sposobu, w jaki je wykrylem (ASO)....
    generalnie moje wnioski sprowadzaja sie na dzis do stwierdzenia, ze znajomy mechanik, a najlepiej wlasciciel komisu to jedyny niezawodny sposob na sprawdzenie auta... obserwowalem 2 osoby z wieloletnim doswiadczeniem ogladajace moje powypadkowe auto - ogledziny zajely im okolo 2-3 minut i naprawde dokladnie mowili co bylo przy aucie robione, obie osoby mialy jednak ponad 20 lat doswiadczenia w branzy

  4. #19
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Zalecenie moderatora nie dotyczy zainteresowanych stron - wiêc zarówno Pana jak i przedstawiciela motoraportera

  5. #20
    kupiec71
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ martos Zobacz post
    @kupiec71
    Tu Marcin z Motoraportera
    to ju¿ trzeci w±tek odno¶nie tej sytuacji jaki rozpocz±³e¶, mam nadziejê ¿e znalaz³em wszystkie.
    Przecie¿ nie zostawimy Ciê bez pomocy, tylko pozwól sobie pomóc.
    Panie Marcinie, rozumiem, ze najlepiej byloby milczec... ale tylko z Waszego punktu widzenia. Komunikacja na forum daje mi poczucie przynajmniej namiastki sprawiedliwosci. Wzywam do powaznej komunikacji - nie grania na czas odpisajac 2 tygodnie na jednego maila.

  6. #21
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    To mo¿e skanalizujmy odpowiedzi do jednego tematu, bo siê tu Panowie nie po³apiemy. Proszê zainteresowane strony o pisanie tylko w temacie z linku poni¿ej, ten na chwilê obecn± zamykam.

    http://bez-wypadkowe.net/showthread....208#post114208
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •